Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

kete detyre vetem 2% e njerzve ne tere boten e kan zgjedh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
avatar


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: kete detyre vetem 2% e njerzve ne tere boten e kan zgjedh   Wed Dec 24, 2008 3:26 pm

ENIGMA E AJNSHTAJNIT - nuk eshte fore
jane 5 shtepi secila ka nga nje ngjyr tjeter
ne secilen shtepi banon nje person i nje nacionaliteti tjeter
secili banor preferon nje pije te veqant duhan te llojit te veqant dhe mban nje kafshe shtepiake te veqant

UDHEZIMET:

BRITANIKU JETON NE SHTEPIN E KUQE
SUEDEZI KA NJE QEN
DANEZI ME DESHIR PIN QAJIN
SHTEPIJA E GJELBERT GJENDET NE ANEN E MAJT TE SHTE*** SE BARDHE
PRONARI I SHTE*** SE GJELBERT PIN KAFE
PERSONI QE PIN PALL MALL KA NJE ZOG
NJERIU QE JETON NE SHTEPIN QE GJENDET NE MES PIN QUMESHT
PRONARI I SHTE*** SE VERDH PIN DUNHILL
NORVEGJEZI BANON NE SHTEPIN E PARE
AI QE PIN MARLBORO BANON AFER ATIJ QE KA NJE MACE
AI QE KA KALIN BANON AFER ATIJ QE PIN DUNHILL
AI QE PIN DUHANIN WINFIELD PIN BIRREN
NORVEGJEZI BANON AFER SHTE*** SE KALTER
GJERMANI PIN ROTHMANS
AI QE PIN MARLBORO KA NJE KOMSHI I CILI PIN UJE
PYETJA:I KUJT ESHTE PESHKU:pyetje:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

kete detyre vetem 2% e njerzve ne tere boten e kan zgjedh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Shkencat natyrore :: Matematika -