Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

nje detyr logjike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: nje detyr logjike   Wed Dec 24, 2008 3:32 pm

me ni ven kan qen 100 turista, ku jan flit dy gjuh, gjuha gjermane edhe fraqeze prej 100 turistav 10 skan dit as ni gjuh,75 e kan dit gjuhen fraqeze dhe 83 e kan dit gjuhen gjermane sa prej tyre i kan dit te dy gjuhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

nje detyr logjike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Shkencat natyrore :: Matematika -