Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Kerkesa per albume...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Kerkesa per albume...   Wed Dec 24, 2008 11:27 pm

Përshëndetje forumista të dashur !!
- Në këtë temë ju do t'i bëni të gjitha kërkesat për albume Anglisht, Gjermanisht dhe gjuhë të tjera.

Mundësisht kur kërkoni komplet këngëtarin(me Emër , Mbiemër) apo Grupin.

Ato postime që bëhen : A mundeni me ma gjet albumin e fundit marrim shembull Metallica se nuk po ia di emrin e albumit, ato postime nuk do të merren parasysh(nuk do ta plotësojmë)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Kerkesa per albume...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Multimedia :: Muzika -