Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si të hackojm web-a duket përdorur Google-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
_lohia_
Antar/e 0%
Antar/e 0%
avatar


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 9 RanK : Antar/e

MesazhTitulli: Si të hackojm web-a duket përdorur Google-n?   Tue Dec 23, 2008 6:30 am

1.Shkojme tek www.google.com
2.Kerkojme inurl:/admin.asp
3.Ne rast se kerkon te Username & Password provoni Username : 'or' dhe Password : 'or' (eshte e rendesishme te shkruhen ' )

P.S.Nuk funksionon 100%.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si të hackojm web-a duket përdorur Google-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Panelli i kontrollit :: Hacking & tutorials -