Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

The "Polka" Series

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
avatar


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: The "Polka" Series   Thu Dec 25, 2008 1:43 am

Three column templates with all navigation elements split into left and right vertical sidebars.
3 column layout, left column - content area - then right column.
Available in 5 different color combinations; blue, green, yellow (mustard), purple and red.
Navigation split across left and right side.
Widget ready (Widgets appear on righ

http://www.freecmstemplates.com/wordpress-polka.php
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

The "Polka" Series

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: Tjera CMS -