Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Mac OS X wordpress theme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
avatar


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Mac OS X wordpress theme   Thu Dec 25, 2008 1:51 am

The tiger is striking again; now in WordPress. This 3-column WordPress theme looks exactly like the user interface in Mac OS X Leopard looks like. The navigation is also similar. Have fun tweaking the Leopard for your needs. DOWLOAD DEMO


http://www.mikefeuerforassembly.com/2008/05/17/mac-os-x-wordpress-theme/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Mac OS X wordpress theme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: Tjera CMS -