Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Clean Orange...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Clean Orange...   Thu Dec 25, 2008 11:40 am

Clean Orange
Pra ketu do te gjeni nje template e cila eshte plotesisht e modifikuar ( edituar ) nga unë .
Eshte nje template e cila quhet Clean Blue ( Mirepo un kam ndryshuar coloret , disa shabllone , etj .
Vetem buttonat spata koh te ja ndryshoj . ( Do i pergatis neser disa butona te cilet i pershtaten templates ) .

Shkarko stylen , ketu :
Cito:http://www.ngarko.org/download.php?file=849co.rar

Shkarko xml , ketu :
Cito:http://www.ngarko.org/download.php?f...yle-orange.xml
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Clean Orange...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin -