Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !!   Sat Dec 27, 2008 5:22 am

Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !!
Ketu mund te kerkoni ndihm per MSN Messenger dhe WLM (Windows Live Messenger).Ndihm mund te ofrojn te gjith.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Panelli i kontrollit :: Programe per Chat :: WL dhe MSN Messenger -