Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Kush e krijoji Messengerin!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Kush e krijoji Messengerin!!!   Sat Dec 27, 2008 5:36 am

Kush e krijoji Messengerin!!!

--------------------------------------------------------------------------------

MSN Messenger eshte nje program freeware per komunikim te menëhershem (instant messaging) qe u krijua dhe zhvillua nga Microsofti ne mes te viteve 1999 dhe 2005 per kompjuter qe kishin sistemin operativ te Microsoft Windows.

Versioni i pare ishte MSN Messenger 1 (1.0.0863)

Lansimi i pare i ketij produkti ishte me 22 qershor 1999. Ai kishte vetem opcionet kryesore si tekst dhe nje kontakt list te thjesht.

Keto janë të gjitha verzionet e msn messengerit por secila ka nenverzione

* 1 MSN Messenger 1 (1.0.0863)
* 2 MSN Messenger 2 (2.0.0083)
* 3 MSN Messenger 3 (3.0.0080)
* 4 MSN Messenger 4.6
* 5 MSN Messenger 5
* 6 MSN Messenger 6
* 7 MSN Messenger 6.1
* 8 MSN Messenger 6.2
* 9 MSN Messenger 7.0
* 10 MSN Messenger 7.5
* 11 MSN Web Messenger
* 12 Windows Live Messenger
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Kush e krijoji Messengerin!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Panelli i kontrollit :: Programe per Chat :: WL dhe MSN Messenger -