Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Juve mposht te gjithe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Juve mposht te gjithe   Sat Dec 27, 2008 5:45 am

Juventusi ne "CHAMPIONS LEAUGE" deklaroi se do te mposhti te gjitha ekipet dhe do te arrije deri ne FINALE!
Bile gjithashtu tha se loja me CHELSIn eshte nje loje teper e tjeshte per ta!
Deklaroi Trajneri i JUVETUSIT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Re: Juve mposht te gjithe   Mon Dec 29, 2008 6:37 am

apapapaa gjithjë milani eshtë me i miri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Juve mposht te gjithe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Diskutime të ndryshme :: Sport -