Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Ekran i ri nga Dell - UltraSharp 1909W

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Ekran i ri nga Dell - UltraSharp 1909W   Sat Dec 27, 2008 6:52 am

Ekran i ri nga Dell - UltraSharp 1909W
Kompania Dell me lehtësi paraqet modele të reja të ekraneve të saj, prandaj kështu ka paraqitur edhe ekranin e gjerë UltraSharp 1909W prej 19 inçësh.
Me rezolucion prej 1440 x 900 piksela, ky ekran LCD ka ndriçim prej 300 cd/m2 dhe raport të kontrastit 1000:1.
UltraSharp 1909W përmban qasjet DVI e D-Sub si dhe ka katër qasje USB, derisa garancia e tij është trevjeçare.
As çmimi nuk është shumë i lartë, 239 dollarë, apo 170 euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Ekran i ri nga Dell - UltraSharp 1909W

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Qendra e forumit :: Kushtet e përdorimit & Lajmërime -