Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Brenda një periudhe të shkurtër kompania Nokia ka paraqitur dy telefona të stilizuar të modelit 8800 - Gold Arte dhe Princess.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Brenda një periudhe të shkurtër kompania Nokia ka paraqitur dy telefona të stilizuar të modelit 8800 - Gold Arte dhe Princess.   Sat Dec 27, 2008 6:55 am


Telefoni Nokia 8800 Gold Arte posedon maskë nga ari i pastër së bashku me shtojcat e ngjyrës së bardhë nga pjesa e përparme dhe e prapme paraqet një dhuratë luksoze.
Ai vjen me kapacitet të memories prej 4 gigabajt, prandaj në të mund të vendosni muzikën, fotografitë dhe videot dosjet e preferuara. Në të gjendet edhe ekrani QVGA, kamera prej 3 megapikselash, mbështetja Bluetooth dhe të gjithë ato që i përmbajnë modelet e mëhershme 8800.
Kur bëhet fjalë për versionin e dytë të modifikuar, nën emrin Nokia 8800 Princess Edition, karakteristikat teknike janë të njëjta sikur tek modeli “i artë”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Brenda një periudhe të shkurtër kompania Nokia ka paraqitur dy telefona të stilizuar të modelit 8800 - Gold Arte dhe Princess.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Qendra e forumit :: Kushtet e përdorimit & Lajmërime -