Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Dergo SMS free unlimited

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Dergo SMS free unlimited   Mon Dec 29, 2008 8:31 am

Dergo SMS free unlimited
Dergo SMS free sa te dush

FAZA 1. Duhet te jesh i regjistruar ne Facebook nese jo athere
1.1 Futu ne www.facebook.com dhe ne pjesen Enter your full name: shkruaj emrin dhe mbiemrin
FAZA 2. Pasi qe te shkruash ne pjesen e aplikacionit e mbush me informatat tuaja
FAZA 3. Me pas shkruaj ne Security check numrin apo fjalen e shkruar ne foto
FAZA 4. Me pas ne emailin qe keni shkruar ne fazen e dyte do te vije addresa per konfirmim dhe (nese nuk dini)futu ne addres dhe kliko ne tekstin me te kalter
FAZA 5.Pasi qe te futesh ne faqen e pare te account-it tuaj ne pjesen ne qoshe tek Search shkruaj Argeta SMS Center (nese nuk del Argeta SMS Center athere shkruaj veq Argeta dhe do te shihet) dhe kliko tek kolona e Argeta SMS Center
FAZA 6.Me pas do te futesh tek nje faqe e facebook per Argeta dhe me lart afer fotos shihet qart nje shkrim Go to Application dhe kliko aty dhe ne faqen qe hapet kliko Allow
FAZA 7. Me pas shkruaj numrin tende te vertet te telefonit dhe kliko Dergo dhe me pas do te vie nje mesazh nga ARGETA qe eshte kodi i konfirmimit, dhe ate kod e shkruaje ne hapsiren e hapur dhe kliko Dergo
FAZA 8. Knaqu qitash tu qu mesazha sa te dush se je kan tu e lyp qeta kahare

Kjo vlen deri me 5 Janar 2009 DDDDDDDDD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Dergo SMS free unlimited

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Panelli i kontrollit :: Telefoni/Televizioni -