Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Kontroll teknik te Sony Ericsson-at

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Kontroll teknik te Sony Ericsson-at   Mon Dec 29, 2008 8:36 am

Kontroll teknik te Sony Ericsson-at
nese keni ble ni Sony.E tperdorem edhe po doni se a asht perfekt tu punu eshte njer meny e fsheht qe mun te hyet keshtu :me an te xhoestikit dhe tastit (*) djatht? * majt? serish majt? * prap majt? prap * keshtu na hapet perpara ni menu ku kemi Service info
Service Test
Text labels
Service info
menyja e par na tregon modelin e mobilit ton,informtat rreth sofwerit qe perdor mobli juaj,kontrollin e sim karteles (pinat pukat qeto sene a po punojn)edhe konfigurimi (numri serik i telefonit ku osht i lidhe per GSM etc etc...)

Service Test
Ktu ka shum koomplet ngjyrat zonin spikersat mikrofoni altoparlanti mbrapa tastet vibratori kamera flash led drita memory carti FM radio Ora totali i llogaris sa keni folur deri tani etc etc kret i kontrolloni

Text labels
edhe ktu ska qka me prek se jon tshkrume kret fjalt qe gjenden ne telefon e dini si :calls menu End call message send message kret jon ktu tparaqitne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Kontroll teknik te Sony Ericsson-at

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Panelli i kontrollit :: Telefoni/Televizioni -