Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Ndrro prog,e TV prej mobilit 6600

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Ndrro prog,e TV prej mobilit 6600   Mon Dec 29, 2008 8:38 am

Ndrro prog,e TV prej mobilit 6600
Ndoshta shumica e dini,ky osht program per me i ndrru kanalet ne TV,e perdor si digitron,sherben per shum lloje te TV-ve.program esht ne formatin sis,dhe perdoret vetem per mobila te s60,si p,sh,nokia 6600


Linku: http://www.speedyshare.com/612435766.html
__________________
https://redcdn.net/ihimizer/img134/5...alibestdg4.gif
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Ndrro prog,e TV prej mobilit 6600

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Panelli i kontrollit :: Telefoni/Televizioni -