Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Një milion funte për telefon me stil!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Një milion funte për telefon me stil!   Wed Dec 31, 2008 5:10 pm


Kompania Vertu ka përgatitur një telefon në bashkëpunim me argjendarinë parisiene Boucheron. Dëshira e dy prodhuesve ka qenë që telefoni të merr frymë me stil, por edhe të mos duket si dizajni standard për telefonat celularë.

Ky model është inspiruar në diamantet e palëmuar, të cilët janë pjesë e theksuar e ofertës së Boucheron, e në krejt këtë është përshtatur mirë edhe forma V e Vertus.

Telefoni me shtëpizë ari dhe tastierë safiri, si dhe lidhje 3G, bart emrin Vertu Boucheron 150.

Në shitje do të duhej të dal së shpejti, e çmimi i vërtetë ende nuk është i njohur. Po flitet shumë për shifrën prej një milion funtesh angleze!/telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Një milion funte për telefon me stil!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Qendra e forumit :: Kushtet e përdorimit & Lajmërime -