Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

nJE DETYRE E RE NE bote krijuar nga une!__kush din_

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: nJE DETYRE E RE NE bote krijuar nga une!__kush din_   Sun Jan 04, 2009 5:02 am

kYTE DETYRE uNE SOT NE SHKOLL E KAM ZBULUAR DUKE LUAJTUR ME DO SHOK

PRA ::X+Y KUR KETO DO TE MBLEDHEN ZGJIDHA DUHET ME DALE 4 POR NE FUND nuk duhet me dale 4=4 pra nese u del 4=4 detyra eshte e punuar keq


JA DHE DETYRA

X+Y=4
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

nJE DETYRE E RE NE bote krijuar nga une!__kush din_

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Shkencat natyrore :: Matematika -