Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Ançeloti: Do të doja ta kisha Ibrën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Ançeloti: Do të doja ta kisha Ibrën   Sun Jan 04, 2009 5:08 am

Modeli italian i Sër Aleks Ferguson. Ky është Karlo Ançeloti, trajneri i Milanit, i cili në fundvit lëshon një intervistë në lidhje me gjithë 2008. Për të klubi më i mirë është Mançester Junajti, ndërsa mes lojtarëve më të mirë, pas Kristiano Ronaldos radhit: "Ibrahimoviç ka bërë gjëra të mrekullueshme; Mesi ishte i jashtëzakonshëm nën Pekin dhe me Barcelonën etj". Por nëse do të kishte mundësi të merrte një kampion në skuadër, ai zgjedh: kampionë kam shumë, por Ibrahimoviç do të doja ta kisha".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Ançeloti: Do të doja ta kisha Ibrën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Qendra e forumit :: Kushtet e përdorimit & Lajmërime -