Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

ëndrra e Man Sitit është Hoze Murinjo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: ëndrra e Man Sitit është Hoze Murinjo   Sun Jan 04, 2009 5:08 am

Për klubin më të pasur të Premier League ka ardhur momenti të investojë pasurinë e tij për t‘u ngjitur në futbollin e madh, edhe pse për momentin është në një pozicion jo të mirë në tabelë. Po flasim për Mançester Siti, 22 pikë në 20 ndeshje, në vendin e 13-të. Trajneri aktual nuk po bën derman dhe mund të largohet.

Sipas "Daily Mail", ëndrra e sheikut Mansour Bin Zajed për pankinën e Mançester Sitit të tij është emri i Hoze Murinjo. Një tjetër emër i vlerësuar është edhe ai i Arsen Venger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

ëndrra e Man Sitit është Hoze Murinjo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Qendra e forumit :: Kushtet e përdorimit & Lajmërime -