Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Adobe PhotoshopCS2 dhe Cs3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Adobe PhotoshopCS2 dhe Cs3   Sun Jan 04, 2009 7:22 am

Qetu e ki CS3:

Cito:


http://www.ast-crew.info/showthread....dobe+photoshop


Qetu e ki CS2:


Cito:

http://katz.cd/d/2475961
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Adobe PhotoshopCS2 dhe Cs3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Qendra e forumit :: Programe -