Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Prezantohuni ne gjuhen italiane

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Prezantohuni ne gjuhen italiane   Sun Jan 04, 2009 7:28 am

Ketu mund ta prezantoni veten ne gjuhen italiane dhe te flisni italisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ne gjuhen italiane   Sun Jan 04, 2009 9:35 am

come stai ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ne gjuhen italiane   Sun Jan 04, 2009 11:08 am

io sono malesia_team
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ne gjuhen italiane   

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Prezantohuni ne gjuhen italiane

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Diskutime të ndryshme :: Talk your language :: Italiano -