Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

City ofron 50 milion? funte p?r Etoo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: City ofron 50 milion? funte p?r Etoo   Sun Jan 04, 2009 7:36 am

City ofron 50 milionё funte pёr Etoo

Sulmuesi i Barcelonёs, Samuel Etoo
Klubi i
Premierligёs, Manchester City, ёshtё i gatshёm tё harxhojё 50 milionё
funte pёr tё marrё shërbimet e yllit tё Barcelonёs, Samuel Eto'o.
Sulmuesi
kamerunas ёshtё ndёr sulmuesit mё nё formё nё Evropё nё kёtё periudhё
dhe Sport shkruan se përfaqësuesit e tij dhe Barcelonёs janë kontaktuar
nga përfaqёsues tё Cityt tё cilёt kanё lajmëruar se njё ofertё prej 50
milionё funtesh do tё arrijё nё adresё tё tyre nё javët e ardhshme.

Eto'o po ashtu do tё ketë rastin tё fitojё 12 milionё euro tё ardhura
vjetore nё ekipin anglez. Ish-sulmuesi i Real Madridit ёshtё nё 18
muajt e fundit tё kontratës me klubin spanjoll.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

City ofron 50 milion? funte p?r Etoo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Diskutime të ndryshme :: Sport -