Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Kaka porosit Adrianon t? largohet nga Interi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Kaka porosit Adrianon t? largohet nga Interi   Sun Jan 04, 2009 7:37 am

Kaka porosit Adrianon tё largohet nga Interi

Adriano
Ish-lojtari
mё i mirё nё botё, mesfushori i Milanit, Kaka, ka porositur
bashkёkombasin e tij brazilian Adrianon tё largohet nga Interi.
“Unё
jam i bindur se ai edhe mё tej mund tё jetё njё kampion i madh dhe mund
ta arrijё kulmin e tij. Ai ёshtё njё djalosh shumё i mirё”, ka thёnё
Kaka.

“I kam thёnё disa herё se ai ka nevojё ta ndryshojё ambientin. Ka
nevojё pёr njё ekip tjetër me njё motivim tё ri dhe shumё mё tё
rёndёsishёm”, ka shtuar braziliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Kaka porosit Adrianon t? largohet nga Interi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Diskutime të ndryshme :: Sport -