Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Viti i Ri “vret” playerin Microsoft Zune

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Viti i Ri “vret” playerin Microsoft Zune   Sun Jan 04, 2009 7:41 am

Viti i Ri “vret” playerin Microsoft Zune
Pas natës së Vitit të Ri pronarët e playerët Zune nga kompania gjigante
Microsoft kanë mbetur të shtangur, sepse pajisja e tyre ka dështuar
totalisht.Në fakt, problemet kanë filluar të paraqiten në prag të natës
së ndërrimit të motmoteve dhe më pas pajisjet kanë kaluar në kategorinë
e pajisjeve të papërdorshmeve. Të gjithë pronarët e playerit Zune me
kapacitet prej 30 GB kështu kanë mbetur të habitur duke mos e ditur
fare ku fshihej problemi.

Megjithatë, ekipi nga Microsoft shpejt e ka gjetur gabimin e tyre të
marrë, sepse “nuk e ka ditur” që viti paraprak kishte 366, e jo 365
ditë që ka sjellë deri tek bllokimi i pajisjes
Udhëzimet për ringjalljen e kësaj pajisje, Microsoft i ka publikuar në mesin e faqeve të saja zyrtare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Viti i Ri “vret” playerin Microsoft Zune

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Qendra e forumit :: Kushtet e përdorimit & Lajmërime -