Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)   Sun Jan 04, 2009 8:31 am

Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb):
Admincp < Mirëmbajtje <Database Backup<Te Gjitha Po <Shko < Pastaj e ban save dikun ne pc edhe Downloadohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Re: Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)   Fri Jan 09, 2009 6:04 am

THnx bro!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Re: Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)   Sat Jan 10, 2009 9:40 am

U R WELCOME 'Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content

MesazhTitulli: Re: Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -