Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si te japim Acces Full nje Antari ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si te japim Acces Full nje Antari ?   Sun Jan 04, 2009 8:32 am

Kur tja japun dikujt Graden Web master apo admin aty nuk i ipet Full acces por vetem pak 1/4 muj em than
Per ti japur full accces shkojm

Admincp < Anëtarët <Kërko Antarin<Emri : Useri qe don me i jap
full acces +Enter<Grupi Anëtarëve Kryesor : Administraotr (ose
webmaster)<Edhe Ruaj<Pastaj [Update or Add Administration Permissions]<Te gjitha Po edhe Ruaj edhe perfundoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si te japim Acces Full nje Antari ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -