Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si te qesim Lajmrim Tek Forumat?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si te qesim Lajmrim Tek Forumat?   Sun Jan 04, 2009 8:33 am

si te qesim lajmrim tek forumat

Se pari shkojm
Admincp < Lajmërimet <Post New Announcement
Titulli : Emerin e titullit
Data e fillimit : Diten qe po e bejm (Sod esht dita)
End Date : Kur te perfundoj Lajmrimi
Text : Shkrun qka po don me than ne ket lajmrim
Edhe Ruaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si te qesim Lajmrim Tek Forumat?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -