Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si te bejm Avatarin Vertikal Ne forum

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si te bejm Avatarin Vertikal Ne forum   Sun Jan 04, 2009 8:33 am

Pas instalimit te vb avatari juaj nuk duket vertikal per ta ber kete Shkojm ne
Admincp < Opcionet E Forumit<Opcionet E Forumit<Style &
Language Settings<Use Legacy (Vertical) Postbit Template<Po edhe
save Kryhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si te bejm Avatarin Vertikal Ne forum

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -