Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si te upload Nje plugin / Produkt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si te upload Nje plugin / Produkt   Sun Jan 04, 2009 8:34 am

Si te uploadjm Nje plugin
Admincp < Plugins & Products<Download / Upload Plugins < e zgjedh Plugin edhe Import

Si ta uploadjm nje Produkt
Admincp < Plugins & Products<Manage Products<[shto/importo nje produkt]<Import Product
Ose ngarkoni dosjet XML nga kompjuteri juaj < e zgjedh edhe <Zëvendos Produktin ebon PO< Import
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si te upload Nje plugin / Produkt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -