Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si ti Akitivizojm Pergjigjet e shpejta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si ti Akitivizojm Pergjigjet e shpejta   Sun Jan 04, 2009 8:35 am

Si ta Activizojm ( Quick Reply )
Ketu do te ju Tregoj se si ta activizojm ( Quick Reply ) pergjigjet e shpejta :

Se pari shkojm ne Admin CP
Opcionet e Forumit
Message Posting and Editing Options
edhe te Quick Reply e bon at piken te e 2 (Po, Click Not Required)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si ti Akitivizojm Pergjigjet e shpejta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -