Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si te Krijojm Kategori ne vb?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si te Krijojm Kategori ne vb?   Sun Jan 04, 2009 8:35 am

Si te Krijojm Kategori ne vb?

Shumica e antrave kan forum te instalun vb por nuk din si te krijojn Kategori Une Do tju tregoj si te krijojm ...
Shkojm :
Se Pari e shkarkojm Gjuhen Shqipe per ata qe nuk e kan qeh:
http://www.speedyshare.com/597236950.html e upload edhe Hyn ne admin cp
Pastaj Shkon tek Forums & Moderators Shto Nje Forum Te Ri Kliko
Pastaj Tek Titulli e Len Titullin e kategoris .
Pershkrimin e kategoris edhe shkon save as
nese don me ba Forum si Pytje & Bisedime
Shkoni njejt si Kategorin veq Te Forumi Prindëror e len me cilin kategori e lidh ti
e kerkon edhe Vepro si forumi (Do të veprojë si kategori nëqoftëse Jo Po Jo
Ti Klikon Po Edhe ruaj shko perfundon kaloni mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si te Krijojm Kategori ne vb?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -