Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si ta mbyllim forumin ton per nje koh te shkurt?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si ta mbyllim forumin ton per nje koh te shkurt?   Sun Jan 04, 2009 8:36 am

ese nuk e kuptoni qfar mendoj te bej pas perfundimit te kesaj tuto ne forumin tuaj do del
Mesazh nga Forumi
edhe qfar keni shkruar
Se pari shkojm :
Admincp<Opcionet E Forumit<Opcionet E Forumit<Turn Your vBulletin On and Off<
Forum Active<Jo
Reason For Turning Forum Off<
<p>Sorry, the board is unavailable at the moment while we are testing some functionality.</p>
<p>We will be back soon...</p>
Kete test e editoni keshtu p.sh

<p>Na Falni Jemi duke kaluar ne serverat e shqiphosting.com.</p>
<p>Pas 24 h do jemi online...</p>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si ta mbyllim forumin ton per nje koh te shkurt?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -