Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si Ta Levizim Postimin Jo Temen ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si Ta Levizim Postimin Jo Temen ?   Sun Jan 04, 2009 8:37 am

Nese Deshironi te levizni nje postim nga nje tem ne tjteren at`her percille kete tuto e punar 1ooo% nga une malesia_team

1.Duhet te keni Acces ne ate kategori
2.shiko foto dhe meso tuton
per qdo problem Kerkoni ndihm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si Ta Levizim Postimin Jo Temen ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -