Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si Ti Krijojm Prefix?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si Ti Krijojm Prefix?   Sun Jan 04, 2009 8:38 am

Si Ti Krijojm Prefix? P.SH [Ndihm] ,[Kerkes] etc

Se pari Shkarkoni Pluginin

Cito:


2shared.com/file/3425742/43a27653/Extra_Threadfields_150_Lite.html


Pas Shkarkimit Te plugnisit ,oSsht ne rar.
Ne rar gjendet nje follder Upload
ne upload esht
ADMINCP
includes
Fajllat e ketyre dyve (admincp,includes)i uploadoni ne ftp tek ftp://hostiyt.com/upload/admincp (admincp)
ftp://hostiyt.com/upload/includes i upload gjerat qe jan ne kete includes
Pastaj
AdminCP/Plugins & Products/Manage Products/[shto/importo nje
produkt] dhe tasht kerko produktin product-extra_threadfields.xml dhe
instalon si produkt.
Pas Uploadimit te Keti prdokuti shkon :
AdminCP/Thread Prefixes/Add New Prefix Set
edhe ketu i rregullon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si Ti Krijojm Prefix?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -