Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si Ti Dergojm Te gjithve antarve ne forum nga nje leter ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si Ti Dergojm Te gjithve antarve ne forum nga nje leter ?   Sun Jan 04, 2009 8:39 am

Nese Deshironi tjav dergonii nga nje leter te gjith antarve at`her vepro kshtu

Admincp <Anëtarët <Send Email to Users<
Test Email Only? PO
Email to send at once: Sa antarve ti shkoj mesazhi
Nga emailn e web masterit
Subjekti qfar deshironi qe te del ne Subjekti
Message: e shkrunai mesazhin p.sh jemi ktheyr nga disa probleme qe kemi pasur e kshtu me radh
edhe ne fund
Dergo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si Ti Dergojm Te gjithve antarve ne forum nga nje leter ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -