Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si te bejm Moderatorin Me Acese te S.Moderatorit?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si te bejm Moderatorin Me Acese te S.Moderatorit?   Sun Jan 04, 2009 8:39 am

Nese deshironi qe nje Moderator te ket acceset e s.moderatorit?
At`her shkojm
Admincp<Grupet E Përdoruesave<Usergroup
Manager<Moderators<Edit Usergrup<Shko<Kerko Leja E
Administratorit<Mund Të Moderojë Të Gjitha Forumet (është Super
Moderator)<Po <Rinivo

Perfundon
Nese deshironi te beni moderatorin me accest e administarotir
tek Leja E Administratorit<Ai Që Mund Të Futet Në Panelin e Kontrollit (është Administratori)<Po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si te bejm Moderatorin Me Acese te S.Moderatorit?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -