Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si ta shikojm Kush mundet te menaxhoj Forum (Kush Ka Full Acces )?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si ta shikojm Kush mundet te menaxhoj Forum (Kush Ka Full Acces )?   Sun Jan 04, 2009 8:40 am

Nese jeni webmaster dhe deshironi qe ta dini se kush e menaxhon forumin tuaj perveq teje at`her shkoni kshtu

admincp<Grupet E Përdoruesave<Leja E Administratorit<Pastaj Aty Dalin antart te cilen e menxhojn kete forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si ta shikojm Kush mundet te menaxhoj Forum (Kush Ka Full Acces )?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -