Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si te shtojm Nje Antar Nga admincp?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si te shtojm Nje Antar Nga admincp?   Sun Jan 04, 2009 8:41 am

Nese deshiron te shtoni vet ju antar at`her shkojm
admincp<Anëtarët<Shto Një Anëtar Të Ri<I plotsoni ato edhe Ruaj
Pastaj do te shihni
I Urojmë mirëseardhjen anëtarit tonë më të ri, antari qe e keni regjistru vet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si te shtojm Nje Antar Nga admincp?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -