Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si Ta bejm Me Sa Duket Nuk Jeni Rregjistruar (infobar)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si Ta bejm Me Sa Duket Nuk Jeni Rregjistruar (infobar)   Sun Jan 04, 2009 8:41 am

Per ta ber qe antarve qe nuk jan te regjistruar per tju dal Me Sa Duket Nuk Jeni Regjistruar
Duhet te shkarkojm se pari pluginsin
Shkarko :

2shared.com/file/3293546/c3a9ebf4/Infobar_On_All_Pages.html

Pastaj E upload si produkt ne admincp

Ndersa ni follder asht upload aty jan disa foto Te gjitha qe jan ne upload i upload ne ftp
edhe Pastaj Shkoni
admincp<Opcionet E Forumit<Opcionet E Forumit<Infobar<
Enable Infobar? Po
Inforbar URL? www.ast-crew.info/register.php - do me than vendosni forumin tuaj ku te ridrejtohet per tu regjsitruar
Inforbar Text? :Ktu e beni Text P.sh Me Sa duket nuk jeni regjistruar . Kliko ketu per tu regjistruar ne forumin ton
Edhe Ruaj Shko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si Ta bejm Me Sa Duket Nuk Jeni Rregjistruar (infobar)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -