Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si Te bejm ti del avatari antarit automatikisht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si Te bejm ti del avatari antarit automatikisht   Sun Jan 04, 2009 8:42 am

hkarkojm Nje Here
2shared.com/file/3853844/4114d7ec/noavatar.html
Pluginisin
Pastaj Shkojm e upload
Pas uploadimit
Opcionet E Forumit<Opcionet E Forumit<ZH - No Avatar<
Enable - Po
Avatar Path - Ketu vendosni linkun ku e keni te upload avatarin qe deshironi te del pas regjsitrimit Te Nje Antari ne forum
Edhe shkoni Ruaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si Te bejm ti del avatari antarit automatikisht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -