Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

.Si Tja Hekim Human Verification ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: .Si Tja Hekim Human Verification ?   Sun Jan 04, 2009 8:43 am

Si tja Hekim Human Verification (Foto me numra)qe del gjat regjistrimit ?
Fjala esht per kete foto

Nese deshironi te hekni kete At`here shkojm
admincp / Opcionet E Forumit / Human Verification Manager / Human
Verification Options / Ja Ban Disabled / edhe Aja Foto nuk del ma

Klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

.Si Tja Hekim Human Verification ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -