Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si te dalin ads pas nje postimi ne forum ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si te dalin ads pas nje postimi ne forum ?   Sun Jan 04, 2009 8:44 am

i te dalin ads pas nje postimi ne forum ?
Nese deshironi te beni sikur ast-crew.info tju dalin pas disa posteve ads at`here veprojm Kshtu

Se Pari Upload Kete Plugins (Si Produkt)


Cito:


http://ast-crew.info/showthread.php?p=271298#post271298


Pastaj Shkojm

admincp < Opcionet E Forumit < Opcionet E Forumit < Google Adsense Postbit Integration
Pastaj e rregullojm ktu

Google Adsense Postbit Integration Enable - - PO

Google Code -- Ketu Vendosim ads ato scriptat qe jon

After post # -- Ketu mund ta beni pas sa posteve te shfaqen ads mudesh ta besh 1 pas qdo postimi del

Border Enable PO

Edhe Ruaj

Perfundoi

Kete tuto e kam mesuar ne www.ast-crew.info
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si te dalin ads pas nje postimi ne forum ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -