Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si tja dergojm nje pm welcome antarit qe sapo esht regjistruar ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si tja dergojm nje pm welcome antarit qe sapo esht regjistruar ?   Sun Jan 04, 2009 8:45 am

Si tja dergojm nje pm welcome antarit qe sapo esht regjistruar ?

Nese deshironi qe nje antar sapo te regjistrohet te pranoj nje pm nga ju qe ja uroni mir se ardhjen ne forum at`her shkojm Kshtu

admincp < Opcionet E Forumit < Opcionet E Forumit < User
Registration Options < e Kerkon kete Welcome Private Message<
Gjendet Nje Zbrastir aty < ti vendos userin tend do me than nese e vendos aty malesia-team`nga malesia_team do shkon pm
Pastaj < [PM Title] < emrin e pm si te jet e editoni edhe ruaj
[PM Body] < Ketu Texti qe pastaj i shkon automatikisht ne pm
Save < pastaj e ben ruaj edhe u kry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si tja dergojm nje pm welcome antarit qe sapo esht regjistruar ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -