Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si Ta Shtojm Copyrigt By Ne Fund ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si Ta Shtojm Copyrigt By Ne Fund ?   Sun Jan 04, 2009 8:46 am

doshta nga emri i titullit sme kuptoni por tasht do jav sqaroj pakes qfar mendoj

Ne fund te ast esht
Mundësuar nga: vBulletin Versioni 3.7.2 (Albanian-Shqip)
©️2006 - 2008, Albanian Security Team (aSt-cReW)
Mirëmbajtur nga: Luan Gjokaj dhe Egzon Gashi
nderto.com INC.
Kur tja shtojm Kete Copyrigt By ???

Del Kshtu

Mundësuar nga: vBulletin Versioni 3.7.2 (Albanian-Shqip)
©️2006 - 2008, Albanian Security Team (aSt-cReW)
Mirëmbajtur nga: Kristjan Dukaj dhe Gzim Arapaj
Copyright By nderto.com INC.
Nese deshironi ta beni kshtuu shkojm

admincp < Opcionet E Forumit < Opcionet E Forumit < Site
Name / URL / Contact Details < Copyright Text < edhe e vendos
Copyrigt By nderto.com INC. siq deshironi ju< Ruaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si Ta Shtojm Copyrigt By Ne Fund ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -