Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Ne Portal "Forumi" Me ngjyr te kuqe(ose ngjyr tjter)?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Ne Portal "Forumi" Me ngjyr te kuqe(ose ngjyr tjter)?   Sun Jan 04, 2009 8:47 am

Esht nje tuto e thjesht
Por disa nuk din si ta bejm ne portal te navigacioni forumi me dal me ngjyr te kuqe sikur AST?
Vazhdojm-
acp<vBa CMPS<Default Settings<Site Navigation <Additional Pages<
Aty ku esht Forumi e fshini ja vendosni kete
<b><font color=red>Forumi</font></b>
Ruaj
Perfundoj,..!
Kjo mund te perdoret edhe tek navabar te vendoesn linkat me ngjyr...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Ne Portal "Forumi" Me ngjyr te kuqe(ose ngjyr tjter)?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -