Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si te shtojm edhe nje Navigation buttons bar?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mix4mix
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
mix4mix


Age : Registration date : 27/12/2008 Numri i postimeve : 99 RanK : AdMiNiStRaToR

MesazhTitulli: Si te shtojm edhe nje Navigation buttons bar?   Sun Jan 04, 2009 8:48 am

Nese nga titulli nuk e kuptoni at here ketu e keni nje demo :
Imazhi eshte ridimenzionuar. Kliko ne kete linje per te pare dimenzionet origjinale.

Nese deshironi te shtoni kete navabar shkojm
acp<Styles & Templates<Menaxheri
Stilit<Templamenti<Redakto Templatin<Navigation / Breadcrumb
Templates «<navbar<

Kerko Textin :

Cito:


<!-- breadcrumb, login, pm info -->


Dhe Shto

Cito:

<!-- top nav buttons bar -->
<div class="tborder" style="padding:1px; border-bottom-width:0px">
<table cellpadding="$stylevar[cellpadding]" cellspacing="0" border="0" width="100%" align="center">
<tr align="center">
<td class="vbmenu_control"><a href="index.php?$session[sessionurl]">Home</a></td>
<td class="vbmenu_control"><a
href="search.php?$session[sessionurl]do=getdaily">$vbphrase[todays_posts]</a></td>
<td class="vbmenu_control"><a
href="forumdisplay.php?$session[sessionurl]do=markread">$vbphrase[mark_forums_read]</a></td>
<if condition="$show['member']">
<td class="vbmenu_control"><a
href="search.php?$session[sessionurl]do=process&showposts=0&starteronly=1&exactname=1&s
earchuser=$bbuserinfo[username]">My Threads</a> / <a
href="search.php?$session[sessionurl]do=process&showposts=0&exactname=1&searchuser=$bbu
serinfo[username]">Replies</a></td>
<td class="vbmenu_control"><a href="#"
onclick="window.open('misc.php?$session[sessionurl]do=buddylist&amp;focus=1','buddylist','statusbar=n
o,menubar=no,toolbar=no,scrollbars
=yes,resizable=yes,width=250,height=300'); return
false;">Contacts</a></td>
</if>
<td class="vbmenu_control"><a href="group.php?$session[sessionurl]">Social Groups</a></td>
<td class="vbmenu_control"><a
href="online.php?$session[sessionurl]">$vbphrase[whos_online]</a></td>
<if condition="$bbuserinfo[usergroupid] == 6">
<td class="vbmenu_control"><a
href="$admincpdir/index.php$session[sessionurl_q]">AdminCP</a></td>
</if>
</tr>
</table>
</div>
<!-- / top nav buttons bar -->


SI NE AST-CREW.INFO e mora ate si shembull Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Si te shtojm edhe nje Navigation buttons bar?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Bulletin board dhe CMS :: vBulletin :: vB Mësime -