Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Dy laptopë të ri XPS nga Dell

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Dy laptopë të ri XPS nga Dell   Fri Jan 09, 2009 5:40 am

Dy laptopë të ri XPS nga Dell

Në mesin e shumë risive të paraqitura në panairin e elektronikës shpenzuese CES do të ndajmë dy laptopë të ri të kompanisë Dell nga seria prestigjioze Studio XPS.
Laptopët e ri të Dell janë emëruar Studio XPS 1.340 dhe 1.640, derisa dallimi kryesor qëndron në diagonalen e ekraneve të tyre (13, respektivisht 16 inç) si dhe në kartelën grafike; modelin më të vogël e nis Nvidia GeForce 9.400 MG, derisa në atë më të madh mund të gjendet ekskluzivisht ATI Mobility RADEON M86XT.
Specifikat tjera janë të ngjashme: të dy modelet kanë procesor të Intelit P 8.400, 4 GB DDR3 SDRAM memorie, 320 GB disk të fortë në 7.200 rrotullime për minutë, dhe DVD Writer. Ata janë të pajisur edhe me kamerë uebi me rezolucion prej 2 megapiksela si dhe sistemin operativ Vista Home Premium./telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Dy laptopë të ri XPS nga Dell

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Qendra e forumit :: Kushtet e përdorimit & Lajmërime -