Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Jackson ka jetë deri në verë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Jackson ka jetë deri në verë?   Fri Jan 09, 2009 5:57 am

Jackson ka jetë deri në verë?Ylli i muzikës pop, Michael Jackson, raportohet se ka vetëm edhe gjashtë muaj jetë, pasi vuan nga një sëmundje e pashërueshme.
Një burim i afërt me këngëtarin ka bërë të ditur për mediat amerikane se shëndeti i këngëtarit është vetëm në rënie nga përdorimi i tepruar i alkoolit dhe barnave dhe se më së shumti që mund të jetojë ai është vera e këtij viti.
“Është tragjike. Shëndeti i tij tashmë është seriozisht i kërcënuar dhe do të isha i befasuar nëse ai jeton edhe gjashtë muaj”, ka bërë të ditur burimi.
Muajin e kaluar Jackson i mohoi spekulimet se ai vuante nga një sëmundje vdekjeprurëse, për të cilën mediat shkruan se mund të shmangej vetëm me transplantim të mushkërive.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Jackson ka jetë deri në verë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Qendra e forumit :: Kushtet e përdorimit & Lajmërime -