Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Virusi sulmon sistemin kompjuterik të policisë bullgare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
mst


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Virusi sulmon sistemin kompjuterik të policisë bullgare   Fri Jan 09, 2009 7:04 am

Virusi kompjuterik ka infektuar një pjesë të sistemit kompjuterik të policisë bullgare, ka lajmëruar sot ministri i Punëve të Brendshme të Bullgarisë, Mihail Mikov.Sipas tij, siç raportojnë mediumet bullgare, probleme më të mëdha ka pasur gjatë ditës së djeshme, kur një pjesë e sistemit është dashur të shkyçet.
Virusi ka shkaktuar probleme në shërbimet për dhënien e pasaportave dhe policinë kufitare, ndërsa ministri Mikov shtoi se mënjanimi i problemit shkon ngadalë meqë është duke u kontrolluar çdo kompjuter një nga një.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Virusi sulmon sistemin kompjuterik të policisë bullgare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Qendra e forumit :: Kushtet e përdorimit & Lajmërime -