Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si te hyjm ne pc e shokut!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
avatar


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Si te hyjm ne pc e shokut!!   Mon Dec 22, 2008 12:17 pm

Si te hyjm ne Pc e dikujna pa program
Keshtu shkoj Start..Run...ne RUn shkruejm"CMD"(PA THOJZA)
Ateher kur hapet nje dritare e shkruejm .....telnet....ateher o....dhe me ne fund e shkruajm IP adrsen e ATij PERsoni qe doni ju te hyni ne PC e tij!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Si te hyjm ne pc e shokut!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Panelli i kontrollit :: Hacking & tutorials -